SİTE SAKİNİ GİRİŞİ

YÖNETİCİ GİRİŞİ

HABERLER

DUYURULAR

SATıN ALMA

  

   Hizmet Satın alma;

   Profesyonel yönetim destek, danışmanlık ve tam yetkili yönetim hizmeti vermiş olduğumuz toplu yaşam alanlarınız/tesisleriniz için entegre hizmet üretemediğimiz alanlarda hizmet satın alıyoruz. Prosis Yönetim olarak sahip olduğumuz satın alma gücünü uzman kadromuzun bilgi birikimi ile birleştirerek toplu yaşam alanlarınız/tesisleriniz için optimum çözümler sunuyoruz. Sizlerden gelen hizmet talebi doğrultusunda yerinde yapılan incelemelerle ihtiyaçlarınızın eksiksiz tespit edilmesini sağlıyoruz.

   Sağlanan hizmetin sürdürülebilirliği hizmet satın aldığımız firmalar ile yapılan sözleşme ve teknik şartnamelerle güvence altına alınmış olup, hizmetin uygunluğu sürekli olarak ölçülmekte ve denetlenmektedir.

   Hizmetlerin satın alma sürecinde sunduğumuz rekabetçi fiyatlar ile uygun koşullarda alım yaparak maliyet tasarrufu sağlarsınız. Toplu yaşam alanlarınıza/tesislerinize aldığınız hizmetin sürdürebilirliğinin hizmet üreten firma ile teknik şartname ve sözleşmelerle güvence altına alınmasını sağlayarak ilave avantajlar elde edersiniz. Profesyonel entegre hizmet modelimizin uzman yönetiminin tam desteği ile hizmetin uygunluğunun sürekli ölçümlenmesi ve denetlenmesini garanti ederek iş gücü ve zamandan kazanırsınız.

 

   Teknik ürün satın alma;

   Toplu yaşam alanlarınız/tesislerinizde entegre hizmet markamız olan ProTech profesyonel teknik bakım hizmetleri personellerinin tespit etmiş olduğu anlık veya dönemsel nalburiye ve teknik hırdavat malzemeleri ihtiyaçlarını uzman kadromuzun bilgi birikimi ile en iyi malzeme en iyi fiyat garantisi ile satın alıyoruz.

   Teknik ürün satın alma hizmetimizle beyaz eşya, otomotiv başta olmak üzere diğer sektörlerin de ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’nin en büyük firmalarının ürün/malzeme tedariğini sağlıyor; müşterilerimizin beklentilerini optimum seviyede karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

 

İletişim;

Satın Alma Departman Yöneticisi

Mehmet KARADENİZ

(0507) 309 91 99

m.karadeniz@prosisyonetim.com

 

 

SİTE SAKİNİ GİRİŞİ

YÖNETİCİ GİRİŞİ

HABERLER

DUYURULAR